Drtič zahradního odpadu Vares

Vyprodáno Vyrobeno v ČR

OD JIRIN AŽ K VĚTVÍM 40 mm

Zpracovat současně stvoly z rajčat, jiřin, malin a zároveň větve až do průměru 40 mm dokážou drtiče SHARK díky jedinečnému nastavení "vůle" mezi opěrkou drtiče a jeho nožem (přímo z výroby nastaveno na 0,3 - 0,4 mm). Efektivní zpracování toho nejjemnějšího zahradního odpadu a zároveň i těch nejsilnějších větví umožnuje také řezný nůž z vysoce kvalitní nástrojové oceli (vakuově kalený, broušený pod vodou).

DVOJÍ UŽITEK: PRO KOMPOST I MULČOVÁNÍ

Organický odpad, který zpracujete na drtiči SHARK má ideální velikost (hrubost), díky které můžete nadrcenou směs využít hned dvěma způsoby: pro kompostování a zároveň pro využití jako mulčovací směsi pro Vaše záhony.

VELKORYSE DIMENZOVANÝ VKLÁDACÍ OTVOR
Tvar a velikost vstupního otvoru drtiče SHARK je koncipována tak, aby Vám umožnila bez problému zpracovávat také rozvětvené, olistěné a nerovné větve nebo více větví najednou. Toto umožnuje speciální široký vstupní otvor ve tvaru "brýlí" který je zároveň největším vstupním otvorem jaký je u drtičů této třídy k mání.

"MALEJ, ALE ŠIKOVNEJ..."
Minimální výška násypky (vstupního otvoru) zaručuje, že nemusíte zdvihat větve zbytečně vysoko = menší fyzická námaha při práci. Při drcení konce větve zůstává pouze krátký zbytek pro dodrcení v tubusu drtiče = časová + energetická úspora. Celokovová konstrukce drtiče SHARK je velkým plus také při skladování stroje. Drtič můžete bez obav uskladnit i v nevytápěných prostorách zahradního domku, garáže nebo sklepa. Jednoduše odnímatelný "podvozek" stroje navíc šetří skladovací místo. Celkové rozměry stroje jsou po odejmutí podvozku pouze 30 x 35 x 58 cm.


SKLADEM 

Zvolte si variantu:

Cena od 6 760,00 Kč
Please select variants first