Automower Expert

Autorizovaný instalační partner

Rodinná firma Agroservis Holý z Moravského Krumlova je autorizovaným servisním střediskem Husqvarna a instalačním partnerem s certifikátem Automower Expert.

Více volného času

Se sekačkami Husqvarna Automower® získáte spoustu volného času navíc. Místo sečení trávníku můžete trávit čas s rodinou či přáteli a provozovat příjemnější aktivity. A po celou dobu bude vaše robotická sekačka udržovat trávník v dokonalém stavu. Tiše a bez námahy, v dešti i na slunci. 

Sekačka se umí přizpůsobit

Každá zahrada je jedinečná. Mnoho různých modelů v široké řadě sekaček Automower® však pokryje vše od menších městských zahrad po náročné terény o ploše až 5000 m2. Zajištění kompletní péče o údržbu složitých trávníků se vzdálenějšími oblastmi a úzkými prostory je charakteristickým znakem sekaček Husqvarna Automower®. 

RŮZNÉ SEKAČKY PRO RŮZNÉ ZAHRADY

REFERENCE

„O sekačce jsem se dozvěděl na internetu. Na základě předchozí spolupráce jsem oslovil firmu Agroservis Holý s žádostí o instalaci.“

Pan Miloš

Majitel sekačky 450X

„Všechno mi vysvětlili, věnovali se mi, společně jsme vybrali nejvhodnější produkt .“

Paní Lucie

Majitelka sekačky 315X

„Robotickou sekačku i firmu Agroservis Holý mi doporučili známí. P. Holý ml. mi vysvětlil, jak sekačku ovládat a na co si dát pozor.“

Pan Roman

Majitel sekačky 105

Jak probíhá instalace?

Nemusíte se bát, zahradu vám nerozkopeme. Instalace obvodového a naváděcího vodiče, který vyžadují všechny modely sekaček Husqvarna, provádíme pomocí speciálního pokládacího stroje. Ten vytváří přibližně 5 cm hlubokou drážku, do které se zároveň pokládá vodič o průměru 3,5 mm. 

Instalace na klíč

Provádíme kompletní instalaci - sekačku přivezeme, položíme vodič, vše zapojíme a nastavíme, zaškolíme obsluhu. 

CHCETE ROBOTICKOU SEKAČKU?

Jsou nějaká omezení?

  • Každá zahrada je jedinečná. Doporučujeme sjednat schůzku s naším instalačním technikem, který k Vám přijede, zhodnotí vhodnost a náročnost instalace. Zároveň můžete probrat všechny dotazy a nejasnosti k automatickému sečení trávníku.
  • Abychom byli schopni zajistit případné řešení potíží, dodáváme sekačky na zahrady do vzdálenosti 30 km od Moravského Krumlova