CO MŮŽETE OČEKÁVAT OD NAŠEHO SERVISU

1. Jaké značky opravujeme?

Zajišťujeme záruční servis pro všechny stroje, které byly zakoupeny u nás. Opravujeme techniku značek Husqvarna, Stihl, Honda, Vari, Al-ko, Seco, Wisconsin, Kioti, Dakr, Bomag, Pubert, Weibang, World.

Neopravujeme výrobky H.e.c.h.t, F.i.e.l.d.m.a.n.n., A.B.G, V.e.g.a, O.l.e.o.M.a.c., R.i.v.a.l.l., P.a.t.r.i.o.t., P.a.r.k.s.i.d.e., S.c.h.e.p.p.a.c.h. O dalších značkách Vás bude informovat obsluha prodejny.

2. Broušení pilových řetězů

Řetězy brousíme na nejmodernější automatické brusce Tripplematic. Vaše řetězy nabrousíme do následujícího pracovního dne. Cena broušení je 50 Kč/ks vč. DPH

3. Je třeba se do servisu objednat?

Na servis u nás není třeba se objednávat, Váš stroj můžete přivézt kdykoliv během pracovní doby.

4. Svoz objemné techniky do servisu

Zajišťujeme svoz travních traktorů a riderů v okruhu 30 km od naší prodejny. Svoz je možné objednat zde


30 let zkušeností se servisem

Je mnoho důvodů proč si vybrat náš servis. Jedním z nich jsou zkušenosti a znalosti, které jsme získali za více než 30 let provozu firmy. Stroje, které prodáváme dobře známe a zajišťujeme pro ně autorizovaný záruční i pozáruční servis.


Co nejlépe odvedená práce

Naší hlavní prioritou je spokojenost zákazníka s dobře připraveným a bezpečným strojem. Technici jsou pravidelně proškolováni experty ve svém oboru. 

Kvalitní náhradní díly

Při opravách používáme kvalitní náhradní díly, díky kterým dojde k prodloužení životního cyklu stroje na maximum. Spolehlivost a pohodlí při práci Vám pak pomůže zvýšit produktivitu práce a zároveň dojde ke snížení nákladů na provoz.


Stroje se musí vyzkoušet

Stroje, které opravíme projdou výstupní zkouškou. Díky tomu se snažíme zajistit bezproblémový provoz. U motorových pil se jedná například o reálné řezání dřeva. 

Uskladnění sekaček

Uskladnění Vaší sekačky přes zimní odbobí nechte na nás. Je to úplně jednoduché. Na začátku sezóny si pak vyzvednete stroj optimálně připravený na další provoz. 

Broušení pilových řetězů

Pilové řetězy brousíme na profesionální automatické brusce. Bruska funguje s nesrovnatelně vyšší přesností oproti ručním pilníkům a díky správně připravenému řetězu se pak prodlouží životnost lišty. 


Kontakt servis

Email: servis@agroservisholy.cz

Cena za stanovení závady na dále neopravovaném stroji je min. 200 Kč vč. DPH. Částka může být dle různé povahy techniky a závady navýšena hodinovou sazbou.