CO MŮŽETE OČEKÁVAT OD NAŠEHO SERVISU

Zajišťujeme záruční a pozáruční servis pro všechny stroje, které byly zakoupeny u nás. Opravujeme techniku značek Husqvarna, Makita, Honda, Vari, Al-ko, Seco, Wisconsin, Kioti, Dakr, Bomag, Weibang, World, Elpumps.

Neopravujeme výrobky H.e.c.h.t, F.i.e.l.d.m.a.n.n., A.B.G, V.e.g.a, O.l.e.o.M.a.c., R.i.v.a.l.l., P.a.t.r.i.o.t., P.a.r.k.s.i.d.e., S.c.h.e.p.p.a.c.h. O dalších značkách Vás bude informovat obsluha prodejny.


Konec opakovanému nahlašování údajů při předání stroje do servisu! Vaše údaje můžete zadat pohodlně on-line a na prodejně nám potom jen připomeňte, že máte registraci již vytvořenou.


25 let zkušeností se servisem

Je mnoho důvodů proč si vybrat náš servis. Jedním z nich jsou zkušenosti a znalosti, které jsme získali za více než 25 let provozu firmy. Stroje, které prodáváme dobře známe a zajišťujeme pro ně autorizovaný záruční i pozáruční servis.


Co nejlépe odvedená práce

Naší hlavní prioritou je spokojenost zákazníka s dobře připraveným a bezpečným strojem. Technici jsou pravidelně proškolováni experty ve svém oboru. 

Kvalitní náhradní díly

Při opravách používáme kvalitní náhradní díly, díky kterým dojde k prodloužení životního cyklu stroje na maximum. Spolehlivost a pohodlí při práci Vám pak pomůže zvýšit produktivitu práce a zároveň dojde ke snížení nákladů na provoz.


Stroje se musí vyzkoušet

Stroje, které opravíme projdou výstupní zkouškou. Díky tomu se snažíme zajistit bezproblémový provoz. U motorových pil se jedná například o reálné řezání dřeva. 

Uskladnění sekaček

Uskladnění Vaší sekačky přes zimní odbobí nechte na nás. Je to úplně jednoduché. Na začátku sezóny si pak vyzvednete stroj optimálně připravený na další provoz. 

Broušení pilových řetězů

Pilové řetězy brousíme na profesionální automatické brusce. Bruska funguje s nesrovnatelně vyšší přesností oproti ručním pilníkům a díky správně připravenému řetězu se pak prodlouží životnost lišty. 


Kontakt servis

Telefon dílna: +420 734 678 117                         Email: servis@agroservisholy.cz

Cena za stanovení závady na dále neopravovaném stroji je min 200 Kč vč. DPH. Částka může být dle různé povahy techniky a závady navýšena hodinovou sazbou.