CO MŮŽETE OČEKÁVAT OD NAŠEHO SERVISU

25 let zkušeností se servisem

Je mnoho důvodů proč si vybrat náš servis. Jedním z nich jsou zkušenosti a znalosti, které jsme získali za více než 25 let provozu firmy. Stroje, které prodáváme dobře známe a zajišťujeme pro ně autorizovaný záruční i pozáruční servis.


Co nejlépe odvedená práce


Naší hlavní prioritou je spokojenost zákazníka s dobře připraveným a bezpečným strojem. Technici jsou pravidelně proškolováni experty ve svém oboru. 

Kvalitní náhradní díly

Při opravách používáme kvalitní náhradní díly, díky kterým dojde k prodloužení životního cyklu stroje na maximum. Spolehlivost a pohodlí při práci Vám pak pomůže zvýšit produktivitu práce a zároveň dojde ke snížení nákladů na provoz.


Stroje se musí vyzkoušet


Stroje, které opravíme projdou výstupní zkouškou. Díky tomu se snažíme zajistit bezproblémový provoz. U motorových pil se jedná například o reálné řezání dřeva. 

Uskladnění sekaček

Uskladnění Vaší sekačky přes zimní odbobí nechte na nás. Je to úplně jednoduché. Na začátku sezóny si pak vyzvednete stroj optimálně připravený na další provoz. 

Broušení pilových řetězů


Pilové řetězy brousíme na profesionální automatické brusce. Bruska funguje s nesrovnatelně vyšší přesností oproti ručním pilníkům a díky správně připravenému řetězu se pak prodlouží životnost lišty. 


Opravujeme všechny stroje, které byly zakoupeny u nás a dále techniku značek Husqvarna, Gardena, Makita, Honda stroje, Vari, Seco traktory, Kioti, Dakr, Bomag, Weibang, World, Elpumps.

Z důvodu špatné dostupnosti náhradních dílů neopravujeme výrobky Hecht, Fieldmann, ABG, Vega, OleoMac, Rivall, Patriot, MTD, Castel Garden, Al-ko. O dalších možnostech Vás bude ráda informovat obsluha prodejny.


Kontakt servis

Telefon dílna: +420 734 678 117                         Email: servis@agroservisholy.cz