Servis

Servis rideru - s popisem 3

Měření oleje

  

25 let zkušeností se servisem

 

Je mnoho důvodů proč si vybrat náš servis. Jedním z nich jsou zkušenosti a znalosti, které jsme získali za 25 let provozu firmy. Stroje, které prodáváme dobře známe a zajišťujeme pro ně autorizovaný záruční i pozáruční servis.

 

 

 

Servis rideru 2

 

Co nejlépe odvedená práce

  

 

Naší hlavní prioritou je spokojenost zákazníka s dobře připraveným a bezpečným strojem. Technici jsou pravidelně proškolováni experty ve svém oboru. 

 

 

 

Originální náhradní díly 

 

Kvalitní náhradní díly

 

Při opravách používáme kvalitní náhradní díly, díky kterým dojde k prodloužení životního cyklu stroje na maximum. Spolehlivost a pohodlí při práci Vám pak pomůže zvýšit produktivitu práce a zároveň dojde ke snížení nákladů na provoz.

 

 

 Servis Automower

 

Stroje se musí vyzkoušet


Stroje, které opravíme projdou výstupní zkouškou. Díky tomu se snažíme zajistit bezproblémový provoz. U motorových pil se jedná například o reálné řezání dřeva. 

 

 

 

 

Uskladnění sekaček 

 

Uskladnění Vaší sekačky přes zimní odbobí nechte na nás. Je to úplně jednoduché. Na začátku sezóny si pak vyzvednete stroj optimálně připravený na další provoz. 

 

 

 

 

Obrázek broušení řetězu - malé rozlišení

 

Broušení pilových řetězů

 

Pilové řetězy brousíme na profesionální automatické brusce. Bruska funguje s nesrovnatelně vyšší přesností oproti ručním pilníkům a díky správně připravenému řetězu se pak prodlouží životnost lišty. 

 

 

 

 

 

 

.

Měření oleje Originální náhradní díly Servis Automower Servis rideru 2 Fotka Husqvarna - muž v garáži - menší rozlišení Servis rideru - s popisem 3 Obrázek broušení řetězu - malé rozlišení Fotka Automower s logem

V případě zájmu nám zašlete dotaz či poptávku na prodejna@agroservisholy.cz, nebo volejte +420 734 678 116

Provozovna: Moravský Krumlov (Brno venkov)